American Club American Club 7/2014 lenkkarit vaaleanpunainen keltainen vihreä valkoinen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Esittelemme American Club -lenkkarit TEN 7/2014 -mallissa - täydelliset jalkineet pienille muodin ja toiminnan ystäville. Nämä tyylikkäät tennarit ovat saatavilla houkuttelevina väreinä: pinkki, keltainen, vihreä ja valkoinen, joten jokainen tyttö voi yhdistää ne suosikkiasuihinsa.

Jalkineet on valmistettu korkealaatuisesta tekstiilimateriaalista, joka takaa mukavuuden lisäksi jalkojen riittävän tuuletuksen. Kenkien sisäpuoli on vuorattu pehmeällä tekstiilimateriaalilla ja profiloitu nahkapohjallinen takaa mukavuuden pitkässäkin käytössä. Lisäetuna on jäykkä kantapää, joka vakauttaa kantapäätä ja lisää turvallisuutta pelatessa.

American Club tennareissa on käytännölliset kuminauhat, jotka helpottavat kenkien pukemista ja riisumista ja takaavat samalla täydellisen istuvuuden jalkaan. Monikäyttöisyytensä ansiosta ne sopivat täydellisesti niin arkeen kuin urheiluun.

Älä missaa tätä ainutlaatuista tilaisuutta tarjota lapsellesi tyylikkäät ja mukavat jalkineet ERITTÄIN HINTAAN! Anna hänelle mahdollisuus loistaa missä tahansa tilanteessa American Clubin tennareilla!

  • Väri: vaaleanpunainen , keltainen kulta , vihreä , Valkoinen

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
Kauppa onnistui. Minä suosittelen.
|
Suosittelen sitä lämpimästi..rzetelna-yritys..ne vastaavat sähköposteihin nopeasti..erittäin hyvä yhteys !! Kauppa sujui mutkattomasti
|
LIIKETOIMINTA ILMAN VASTUUVAPAUSLAUSEKKEITA, SUOSITTELEN;)
|
Loistava myyjä! Nopea ja vaivaton kauppa. MINÄ SUOSITTELEN!