American Club American Club Amerikkalaiset dinosaurukset sukat wellies punainen monivärinen vihreä sininen
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 1-2 arkipäivää
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: American Club Amerikkalaiset dinosaurukset sukat wellies punainen monivärinen vihreä sininen
Esittelemme American Club Wellington -saappaat, jotka ovat täydellinen valinta sateisiin ja lumisiin päiviin! Nämä näyttelywellingtonit ilahduttavat väreillään ja alkuperäisellä kuviollaan dinosaurusaiheisella kuviolla, joka varmasti miellyttää jokaista pientä näiden esihistoriallisten olentojen fania.
Nämä laadukkaasta kumimateriaalista valmistetut kumiset takaavat kestävyyden ja vedenpitävyyden, mikä tekee niistä täydelliset kaikkiin koleisiin sääolosuhteisiin. Sisäpuoli on eristetty fleecesukalla, joka takaa lämpömukavuuden kylminä päivinä. Eristys on irrotettava, mikä helpottaa saappaiden puhtaana pitoa ja mahdollistaa niiden mukauttamisen muuttuviin sääolosuhteisiin.
Näiden Wellingtonien lisäetu on jäykkä kantapää, joka tukee lapsen jalan vakautta ja antaa hänelle itsevarmuutta ja turvallisuutta leikkiessään ulkona. Wellies on suunniteltu poikia ajatellen, ja niiden monivärinen muotoilu tekee niistä sekä tyylikkäitä että toimivia.
American Club Wellington -saappaat ovat täydellinen valinta jokaiselle lapselle, joka ei pelkää mutaa tai sadetta. Nämä kumpparit tekevät kaikista ulkoilmaseikkailuista vieläkin jännittävämpiä!
- Tuottaja: American Club
- Aiheeseen liittyvät luokat: Lapset > Lapsille > Kumisaappaat > Kengät American Club
- Väri: Punainen , eri väri , vihreä , sininen
Kiitos kommentin lisäämisestä.