American Club American Club Amerikkalaiset sukkahelvet punainen vihreä sininen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä ainutlaatuiset American Club welliesit, jotka ilahduttavat sekä lapsia että vanhempia! Nämä erittäin mukavat Wellingtonit on valmistettu korkealaatuisesta synteettisestä materiaalista, mikä tekee niistä kestäviä sääolosuhteita ja samalla kevyitä ja mukavia. Wellingtonien sisällä on lämmittävä fleece-sukka, joka pitää sinut lämpimänä kylmempinäkin päivinä. Lisäksi eristys on irrotettava, mikä helpottaa kenkien puhtaana pitoa.

American Club Wellington -saappaat erottuvat mielenkiintoisesta päälliköstä ja jäykästä kantapäästä, joka varmistaa vakauden ja mukavuuden käytettäessä. Erilaisten värien - punainen, vihreä ja sininen - ansiosta jokainen lapsi löytää jotain itselleen ja ulkona leikkimisestä tulee vieläkin iloisempaa.

Älä missaa hienoa tilaisuutta ja tarjoa lapsillesi nämä kestävät ja tyylikkäät Wellington-saappaat, jotka on suunniteltu jokapäiväiseen käyttöön. Valitse American Club ja nauti SUPER HINTA luotettavista jalkineista!

  • Väri: Punainen , vihreä , sininen

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|