Angello ANGELLO mustat ballerinat

Tuote ei ole saatavilla ;(

Esittelemme ANGELLO-balettiasuntoja tyylikkäässä mustassa värissä (malli 787) - täydellinen valinta jokaiselle mukavuutta, tyyliä ja laatua arvostavalle naiselle. Kokonaan luonnollisesta nahasta valmistetut balettihousut tarjoavat paitsi täydellisen istuvuuden myös poikkeuksellisen kestävyyden. Mikroliittipohja, johon on lisätty elsteniä, lisää kulutuskestävyyttä, mikä tarkoittaa, että voit nauttia niistä pitkään.

Mielenkiintoinen päällinen antaa jalkineille ainutlaatuisen luonteen, mikä tekee niistä täydellisen valinnan erilaisiin tilaisuuksiin - niin arkeen muotoiluun kuin hienostuneempiin tilaisuuksiin. Minimalistisen muotoilunsa ansiosta ANGELLO-balettiasunnot on helppo yhdistää mihin tahansa asuun ja niiden ajaton musta väri sopii kaikkeen.

Älä missaa mahdollisuutta lisätä nämä ainutlaatuiset jalkineet kokoelmaasi ERITTÄIN HINTAAN! Valitse ANGELLO – laatu, johon voit luottaa. Muista, että nämä balettiasunnot eivät ole vain jalkineita, ne ovat tyylisi ja luokkasi ilmentymä. 100 % nahkaa – 100 % tyytyväisyyttä!

  • Ulompi materiaali: Luonnollinen nahka
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Väri: musta
  • Lisäominaisuuksia: puute

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|