Sergio Leone Antiikkiset hopeakengät Sergio Leone 553 harmaa

Tuote ei ole saatavilla ;(

Sergio Leonen vanhat hopeiset nilkkurit ovat täydellinen valinta jokaiselle muodikkaalle naiselle, joka haluaa lisätä tyylikkyyttä ja tyylikkyyttä vaatekaappiinsa. Mallissa 553 yhdistyy ajaton tyyli ja moderni viimeistely, mikä tekee siitä täydellisen täydennyksen niin arkeen kuin muodollisempiinkin tyyleihin.

Nämä korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistetut saappaat erottuvat paitsi esteettisyydestään myös kestävyydestään. Erittäin mukava 3 senttimetrin kantapää tekee niiden käyttämisestä koko päivän puhdasta nautintoa. Lisäetuna on sivulle sijoitettu hienovarainen logo, joka korostaa jalkineiden ylellistä luonnetta.

Saappaiden sisäpuoli on vuorattu miellyttävällä fleecellä, joka takaa lämpömukavuuden kylminä päivinä. Pyöreä kärki ja vetoketju tekevät niistä erittäin helpot pukea ja riisua.

Niiden monipuolinen muotoilu tekee niistä täydellisen monenlaisiin tyyleihin - farkuista tyylikkäisiin mekoihin. Nämä nilkkurit ovat todellinen must-have, jotka löytävät varmasti paikkansa jokaisessa jalkinekokoelmassa. Valitse Sergio Leone 553 nilkkurit ja nauti mukavuuden, tyylin ja eleganssin yhdistelmästä joka päivä!

  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Lisäominaisuuksia: metallinen
  • Hallitseva kuvio: eri kuvio
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Lämmittävä: Joo
  • Nenä: Pyöristää
  • Lukko: lukon päällä
  • Malli: 553
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.0
  • Kokoelma: 2018
  • Väri: harmaa

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
|
|