Beige lakattu balleriinit, jotka on koristeltu puristimella
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 5 - 8 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Beige lakattu balleriinit, jotka on koristeltu puristimella
Esittelemme beige lakattuja balleriineja, jotka on koristeltu solki, joka yhdistää eleganssin mukavuuteen jokapäiväisessä käytössä. Nämä ainutlaatuiset balleriinit ovat täydellinen ehdotus naisille, jotka etsivät muodikkaita jalkineita, jotka toimivat sekä muodollisessa että joka päivä.
Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta lakattuista nahasta, balleriinit eivät vain ilahduttaneet kiiltoaan, vaan myös varmistavat kestävyyden ja mukavuuden. Hienovarainen beige -sävy menee täydellisesti erilaisilla tyylillä - rentosta tyylikkääseen, mikä tekee niistä yleisen valinnan jokaiseen tilanteeseen.
Näiden balleriinien ominainen elementti on koristeellinen puristus, joka antaa heille ainutlaatuisen hahmon. Lisäksi kumista valmistettu matala, ruskea pohja varmistaa vakauden ja mukavuuden, mikä on erityisen tärkeää pitkän aikavälin kuluessa. Tämä malli on varustettu neliömäisellä nenällä, joka korostaa edelleen sen modernia suunnittelua.
Balleriinien kantapään korkeus on vain 1 cm ja niitä on saatavana valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa. Täydellinen kesäkävelyihin ja muodollisempiin tilanteisiin, kuten yrityskokouksiin ja iltamatkoihin.
Valitse beige lakattu balleriinit, jotka on koristeltu puristimella lisätäksesi eleganssia asuisiisi, kun et luopu mukavuudesta!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Ballerina > Kengät Inna marka
- Kokoelma: Kesä
- Tuottajakoodi: BM216544
- Väri: beige
- Pohjan väri: Ruskea
- Ainoa materiaali: Kumi
- Ulompi materiaali: lakattu ekologinen nahka
- Malli: Y8B-XX24055-01
- Nenä: neliö-
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: solki
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
Kiitos kommentin lisäämisestä.