Inna marka Beiget korkokengät pumput Paris-nahkaverhoilulla

Tuote ei ole saatavilla ;(

Beige pumppaa Pariisin nahka -insertin postitse on loistava valinta jokaiselle naiselle, joka arvostaa eleganssia ja mukavuutta. Ekologisesta mokkanahasta valmistettu nämä kevyet kengät ovat täydellisiä lämpimiin kesäpäiviin. Heillä on Spitza -nenä, joka antaa heille tyyliä, ja keskimääräinen kantapää postitse varmistaa puun vakauden ja mukavuuden.

Näille pumpuille on ominaista innovatiivinen nahkainen insertti, joka mukautuu täydellisesti jalkaan, mikä tekee niistä erittäin mukavia jopa pidemmillä kuluilla. Yksinkertaisen lisäyksen ansiosta kengän asettaminen ja poistaminen on helppoa ja nopeaa, mikä tekee niistä käytännöllisen valinnan jokaiselle päivälle.

Pumppujen beige väri menee täydellisesti erilaisilla tyylillä, mikä antaa heille keveyden ja luokan. Ne ovat hienoja yhdessä kesäpukujen, hameiden ja tyylikkäiden housujen kanssa. Buten Lei-325-malli ostaa jokaisen kesän vaatekaapin välttämättömään tuotemerkkiin, joka varmasti houkuttelee ulkonäköä.

Älä odota! Rikastu vaatekaappisi näillä tyylikkäillä, beige -pumppuilla ja nauti mukavuudesta ja muodikkaasta esiintymisestä joka kesäpäivä!

  • Korkeus: 13
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Tuottajakoodi: BM194397
  • Kokoelma: Kesä
  • Väri: beige
  • Pohjan väri: beige
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Malli: LEI-325
  • Nenä: spitz
  • Kantapään tyyppi: lähettää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|