Inna marka Beiget loaferit Lasima-soljella
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Beiget loaferit Lasima-soljella
Tässä on beige -leipoja, joissa on Lasima -solki - loistava valinta kesäpäiviin! Nämä tyylikkäät kengät erotetaan keskimäärin kantapää (5 cm) ja pyöreä varpa, joka varmistaa mukavuuden ja tyylin jokaisessa vaiheessa. Ekologisesta nahasta valmistettu, ne takaavat kestävyyden ja erinomaisen tarttuvuuden, ja liukastumisleikkaus helpottaa nopeasti.
Nämä leveät ovat ihanteellisia kesäkaappiin - niiden beige -väri ja minimalistinen muotoilu tekevät niistä vastaamaan monia tyylejä, sekä jokapäiväistä että tyylikkäämpää. Lisäksi niiden sileä kumipohja varmistaa riittävän vakauden ja mukavuuden.
Gemre Shoes Shoes Brand -brändin YZ23-12-mallille on ominaista korkealaatuinen ja huomaavainen muotoilu, mikä tekee siitä täydellisen valinnan pitkille päiville, jotka vietetään raikkaassa ilmassa. Mokkasiinit on pakattu alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee niistä loistavan lahjaidean.
Sijoita kesätyyliisi Lasima Beige -mokkasiinien kanssa ja nauti mukavuudesta ja tyylikkyydestä koko kesän ajan!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Kengät > Kengät Inna marka
- Lisäominaisuuksia: puute
- Tuottajakoodi: BM193110
- Kokoelma: Kesä
- Väri: beige
- Pohjan väri: beige
- Ainoa materiaali: Kumi
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: YZ23-12
- Nenä: pyöristää
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: liukastua
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
- Lämmittävä: Ei
Kiitos kommentin lisäämisestä.