Filippo Beiget naisten tossut zirkoneilla Filippo DP6217

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä päivittäin eleganssi naisten floppeilla, joissa on zirkoni Filippo -tuotemerkistä. DP6217 -malli kauniissa beigevärissä on loistava valinta naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden hienovaraiseen tyyliin. Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistettu ne tarjoavat paitsi esteettisen ulkonäön, myös kestävyyden.

Läpät ovat täynnä luonnollista nahkaa, joka varmistaa mukavuuden ja hengittävyyden, mikä on erittäin tärkeää kesäpäivinä. Litteä kantapää, jonka korkeus on 2 cm, tekee niistä täydellisiä sekä jokapäiväiseen että hieman tyylikkääseen tyylitykseen. Lisäyksen ansiosta läpän asettaminen on nopeaa ja mukavaa.

Alkuperäinen aksentti ovat strassit, jotka koristavat leikkausta, jotka antavat heille vähän hehkua ja saavat kaikki vaiheet kiinnittämään huomiota. Beige -väri kerman sävyillä ja kultaisilla sekoittuu täydellisesti erilaisilla vaatteilla, mikä tekee niistä monipuolisen valinnan jokaiseen tilanteeseen.

On syytä muistaa, että koko on yliarvioitu, joten on suositeltavaa valita koko, joka on pienempi kuin kuluneet vakio. Flip-flopsit toimitetaan alkuperäisen valmistajan pakkauksessa ja peitetään 24 kuukauden takuu, joka on ylimääräinen varmuus oston suhteen.

Valitse naisten flops Filippo DP6217 zirkonilla ja nauti mukavuudesta ja tyylistä joka päivä!

  • Lisäominaisuuksia: strassit
  • Väri: beige
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Malli: Naisten liukusäätimet zirkoneilla
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: Liukua päälle
  • Tuottajakoodi: DP6217
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Kantapään / alustan korkeus: 2
  • Nenä: ei nenäkappaletta

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|