Vinceza Vinceza Beiget Nelione naisten patenttikorkokengät

Tuote ei ole saatavilla ;(

Naisten kengät, jotka ovat lakattu Vincezan pylväsbeige -nelionissa, on ihanteellinen ehdotus naisille, jotka arvostavat tyylikkyyttä yhdistettynä mukavuuteen. Korkealaatuisesta luonnon nahasta valmistettu nämä kengät takaavat kestävyyden lisäksi myös mukavuuden käyttää koko päivän.

7,5 cm: n korkopäällikkö varmistaa vakauden, joka on erityisen tärkeä jokapäiväisessä toiminnassa. Kengät ovat nauhoitettuja, mikä antaa heidän vastaamaan täydellisesti jalkaa lisäämällä heihin klassisen hahmon. Beige -väri ja lakattu viimeistely tekevät niistä täydellisen täydennyksen monille tyyleille - tyylikkäästä rentoon.

Lisäksi nahkapohja tarjoaa mukavuutta, ja musta muovinen pohja lisää kontrastia ja korostaa jalkineiden tyylikästä ulkonäköä. Tämä malli on minimalistisen suunnittelunsa vuoksi (ilman mallia) hyvin erilaisten asujen kanssa, ja siitä tulee yleinen vaatteiden elementti.

Vincezin kengät ovat investointi laatuun ja tyyliin, ja niiden alkuperäinen pakkaus tekee niistä ihanteellisen lahjaidean. Kun valitset kokoa, sinua tulisi ohjata kokopöydällä, jotta voit nauttia täydellisestä istuvuudesta. Valitse Vincezin mukavuus ja eleganssi ja korosta persoonallisuuttasi muodikkaiden yksityiskohtien perusteella!

  • Kantapään tyyppi: Lähettää
  • Lisäominaisuuksia: lakattu
  • Tuottajakoodi: 63510 BE PT
  • Väri: beige
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: materiaalia
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnollinen kiiltonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Lihavuus: G.
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Kantapään / alustan korkeus: 7.5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|