Inna marka

Bernic naisten valkoiset tennarit valkoinen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Bernic naisten valkoiset tennarit ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat tyyliä, mukavuutta ja omaperäisyyttä. Tämä malli yllättää ainutlaatuisella leikkauksella, jossa yhdistyy klassinen eleganssi ja moderni muotoilu. Tennarit erottuvat trapper-pohjasta, joka ei vain näytä hämmästyttävältä, vaan tarjoaa myös erinomaisen pidon ja käyttömukavuuden.

Kengän päällinen on valmistettu laadukkaasta kankaasta, joka takaa kestävyyden ja mukavuuden, ja eko-nahkaiset sisäosat lisäävät niihin luonnetta. Niiden muodikkaat mustavalkoiset nauhat täydentävät kokonaisuutta luoden yhtenäisen ja tyylikkään kokonaisuuden. Bernic-lenkkarit ovat saatavilla vakionumeroina (koot 36-41), mikä tarkoittaa, että ne voidaan räätälöidä yksilöllisiin tarpeisiisi.

Kengät eivät ole eristettyjä, joten ne ovat ihanteellinen valinta kevääseen ja kesään. Niiden matala korkeus (13 cm) ja kantapään/tason korkeus (5 cm) tekevät niistä mukavia ja helppoja käyttää koko päivän. Pyöreä nenä lisää hienovaraisuutta, ja valkoinen väri saa sinut varmasti erottumaan joukosta.

Bernic-lenkkarit toimitetaan valmistajan alkuperäisessä laatikossa, mikä voi olla loistava lahjaidea. Ne sopivat täydellisesti sekä arkeen muotoiluun että urheiluun. Sijoita vaatekaappisi muodikkaaseen ja toimivaan elementtiin Bernic-malleilla!

  • Lämpeneminen: EI
  • Lisäominaisuudet: puute
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: valkoinen
  • Pohjan väri: valkoinen
  • Pohjan materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulkomateriaali: eko nahka
  • Malli: NC1129
  • Nosek: pyöristää
  • Korkeus: matala
  • Koron/tason korkeus: 5
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|