Inna marka Black Nutter alustan lenkkarit musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

**Black Nutter alustan lenkkarit – mukavuutta ja tyyliä yhdessä!**

Etsitkö jalkineita, joissa yhdistyy mukavuus ja eleganssi? Black Nutter alustan lenkkarit ovat täydellinen valinta moderneille naisille, jotka haluavat tuntea olonsa muodikkaaksi ja mukavaksi joka päivä. 5 cm:n keskikoron ansiosta nämä matalat lenkkarit korostavat vartaloa hienovaraisesti antaen keveyden ja liikkumisvapauden tunteen.

Nämä ekologisesta mokkanahkasta valmistetut lenkkarit näyttävät erittäin tyylikkäiltä, ​​mikä tekee niistä täydelliset jokapäiväiseen muotoiluun. Niiden minimalistinen muotoilu klassisessa mustassa värissä tekee niistä universaalin asusteen, joka sopii moneen asuun - väljistä farkuista tyylikkäisiin mekkoihin.

Black Nutter lenkkarit eivät ole vain muodikas valinta, vaan myös käytännöllisiä. Ne sopivat täydellisesti kävelyyn ympäri kaupunkia, tapaamisiin ystävien kanssa tai kesäjuhliin. Pitsikiinnitys varmistaa oikean istuvuuden, ja pehmeä kangaspohjallinen takaa mukavuuden myös koko päivän aikana.

Kesämallistoon kuuluvalle A-81-mallille on ominaista myös pyöreä kärki, joka lisäksi vaikuttaa sen viehättävään ulkonäköön. Muovista valmistettu pohja ei ole vain kevyt ratkaisu, vaan se myös eristää jalat tehokkaasti maasta.

Black Nutter alustan lenkkarit tulevat valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa tyylikkään laatikon muodossa, mikä tekee niistä täydellisen lahjaidean. Valitse nämä muodikkaat lenkkarit ja korosta ainutlaatuista tyyliäsi!

  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: Kesä
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Malli: A-81
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Tuottajakoodi: BM188741

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|