Boss Boss Moccasin W J29288-849 kengät sininen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme Boss Moccasin W J29288-849 kengät tyylikkäässä laivastonsinisessä värissä, jotka ovat täydellinen lisä jokapäiväiseen tyyliin. Nämä naisia ​​ajatellen luodut matalat kengät erottuvat korkealaatuisesta työstä ja universaalista muotoilusta, joka sopii täydellisesti trendeihin.

Moccasin-kenkiin on ominaista nahkapäällinen, joka takaa paitsi esteettisen ulkonäön myös kestävyyden ja käyttömukavuuden. Kumipohja takaa hyvän pidon ja mukavuuden jokapäiväisessä toiminnassa. Kengän sisäpuoli on viimeistelty pehmeällä luonnonnahalla, mikä lisää käyttömukavuutta.

Malli J29288 on valmistettu laivaston värisenä, joten se sopii useimpiin vaatteisiin. Pyöreä kärki ja säätöjen puute lukko tekee kengistä helppo pukea ja täydellinen kaikkiin tilaisuuksiin. Matala kantapää (1,0 cm) tekee kengistä erittäin mukavat, joten ne ovat erinomainen valinta kävelyyn, ostoksille tai ystävien tapaamiseen.

Boss Moccasin W J29288-849 kengät eivät ole vain eleganssia, vaan myös toimivuutta. Valitse nämä ainutlaatuiset mokasiinit, joissa yhdistyvät muodikas muotoilu ja mukavuus ja jotka sopivat täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön!

  • Nenä: pyöristää
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: sininen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Malli: Boss Moccasin J29288 kengät
  • Lämmittävä: ei
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: toinen , liukastua
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Kantapään / alustan korkeus: 1.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|