Bugatti Bugatti M INT1990 nahkakengät, laivastonsininen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 7 - 10 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Bugatti M INT1990 nahkakengät, laivastonsininen
Löydä eleganssi ja mukavuus jokaisessa tilanteessa Bugatti M INT1990 -nahkapuoliskolla -ja merivoimien sinisellä värillä. Nämä miesten kengät, jotka on luotu päivittäiseen toimintaan, yhdistävät klassisen suunnittelun modernilla mukavuudella.
Ylä on valmistettu korkealaatuisesta luonnonahasta, mikä varmistaa kestävyyden ja tyylikkään ulkonäön. Kengän sisustus on peitetty miellyttävällä kosketusmateriaalivuorilla, mikä tarkoittaa erinomaista ilmanvaihtoa ja mukavuutta käyttää koko päivän. Kumipohja tarjoaa riittävän tarttuvuuden, joka on ihanteellinen eri pinnoille.
Merivoimien värit lisäävät tyylikkyyttä ja tekevät nämä kengät helposti yhdistymään eri tyyleihin - sekä jokapäiväiseen että muodollisempaan. Yleisen suunnittelun ansiosta ne ovat loistava valinta kokouksiin työssä, viikonloppumatkoissa tai kävelyretkissä.
Bugatti M Int1990 -nahkakengät ovat täydellinen valinta miehille, jotka arvostavat mukavuutta ja tyyliä. Valitse laatu ja luokka, jota Bugatti -tuotemerkki tarjoaa, ja nauti jokaisesta askeleesta tyylikkäässä versiossa.
- Tuottaja: Bugatti
- Aiheeseen liittyvät luokat: Miehet > Miesten > Urheilu > Kengät Bugatti
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Malli: Bugatti M INT1990 nahkakengät
- Lukko: toinen
- Tuottajakoodi: BM192004
Kiitos kommentin lisäämisestä.