Inna marka Burgundinväriset mokasiinit, joissa Lemlem-solki punainen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Burgundian leipät, joissa on Leml-solki voimakkaassa punaisessa sävyssä, on välttämätöntä kesällä! Heidän mantelin nenänsä ja liukastumisen leikkaus tarjoavat maksimaalisen mukavuuden ja mukavuuden, mikä tekee heistä ihanteellisen valinnan kuumina päivinä.

Matalan profiilin ja tyylikkään soljen ansiosta nämä leveydet saavat ainutlaatuisen, modernin hahmon. Orgaanisesta nahasta valmistettu, ne eivät ole vain muodikkaita, vaan myös ympäristöystävällisiä. Lisäksi pohjat materiaali - korkealaatuinen muovi - tekee jalkineista kevyestä ja kestävästä.

Litteiden pohjan avulla voit nauttia liikkumisen ja mukavuuden vapaudesta koko päivän, ja niiden yleinen muotoilu menee täydellisesti kesätyylillä. Mokkasiinit erotetaan myös yksityiskohdista kultaisen ketjun muodossa, mikä antaa heille lisätyyliä.

Alkuperäisessä pakkauksessa tarjottu valmistaja, nämä viininpunaiset leipomot ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat sekä tyyliä että mukavuutta. "Kesä" -kokoelman G419 -malli on tae muodin menestyksestä ja käytännöllisyydestä yhdessä! Älä missaa tilaisuutta rikastuttaa vaatekaappisi näillä uskomattomilla kengillä!

  • Lisäominaisuuksia: ketju
  • Tuottajakoodi: BM192469
  • Kokoelma: Kesä
  • Väri: Punainen
  • Pisteväri: kultainen
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: manteli
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Malli: G419 Nahkaiset mokasiinit

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|