Inna marka Burgundiset mokasiinit Dahera-koristeilla punainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Burgundy -mokkasiinit Daheran koristeisiin on erittäin tyylikäs valinta jokaiselle naiselle, joka haluaa lisätä hieman hienostuneisuutta. Korkealaatuisesta Eco -mokkasta valmistettuna näissä liukastumiskengissä yhdistyvät tyylikkyys ja päivittäinen mukavuus. Heidän mantelin nenänsä antaa heille ainutlaatuisen hahmon, jonka ansiosta ne voivat olla täydellinen täydennys sekä rento tyylityksiin että muodollisempiin.

H8-515-leipäille on ominaista käytännöllinen muotoilu, mikä tekee heistä loistavan valinnan keväällä ja kesällä. Korkeudella 8,5 cm ja kantapää, jonka korkeus on 2,5 cm, ne varmistavat mukavuuden koko päivän. Lisäksi strassin muodossa olevat koristeet antavat heille muodikkaan aksentin.

Burgundin väri on nykyinen trendi, joka sopii hyvin erilaisiin tyyliöihin, kun taas musta kumipohja takaa hyvän tarttuvuuden. Mokkasiinien sisustus on täynnä vaahtoa, joka tarjoaa ylimääräistä tyynyä ja mukavuutta. Valmistajan alkuperäinen pakkaus tekee siitä myös loistavan lahjaidean.

Korvaa tylsät jalkineet näillä ainutlaatuisilla viininpunaisilla leipäillä ja nauti heidän suunnittelustaan, vaan myös mukavuudesta, jota he tarjoavat jokaisessa vaiheessa!

  • Lisäominaisuuksia: suihkukoneita
  • Tuottajakoodi: BM194926
  • Kokoelma: Kesä/kevät
  • Väri: Punainen
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: vaahto
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Malli: H8-515
  • Nenä: pyöristää
  • Värisävy: claret
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: ['liukua päälle]]

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|