Inna marka Canvas espadrillit CV-353 mustilla napeilla musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme erittäin tyylikkäät canvasespadrillit, joissa on mustat CV-353-nastat, jotka täydentävät täydellisesti kaikki kesätyylit. Näissä tyylikkäissä naisten kengissä yhdistyvät käyttömukavuus ja muodikas, juhlava luonne pellavaviimeistelyn ansiosta.

Espadrillit erottuvat koristeellisista tähdistä ja varpaissa olevista pienistä kultanapeista, jotka antavat niille ainutlaatuisen ilmeen. 2 cm korkean litteän pohjan ansiosta voit nauttia mukavasta päälläsi koko päivän, tilaisuudesta riippumatta.

Kengät sopivat täydellisesti jalkaan, joten suosittelemme valitsemaan koon "yhdessä", mikä takaa täydellisen jalan sijoituksen ja mukavuuden kävellessä. Tämä malli sopii täydellisesti sekä jokapäiväiseen käyttöön että lomamatkoille.

Espadrillit CV-353 Black eivät ole vain toimivia, vaan myös muodikkaita ulkonäöltään. Tee kesätyylistäsi täydellinen näillä ainutlaatuisilla kengillä!

  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Ulompi materiaali: Kangas
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Lukko: solki
  • Lisäominaisuuksia: puute , nastat
  • Nenä: Pyöristää
  • Väri: musta
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|