Crocs Crocs Classic marmoroitu puukenkä W 206867-5PT violetti
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 7 - 10 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Crocs Classic marmoroitu puukenkä W 206867-5PT violetti
Crocs Classic Marbled Clog W 206867-5PT violetit varvastossut ovat täydellinen valinta jokaiselle muodikkaalle naiselle, joka arvostaa sekä tyyliä että mukavuutta. Nämä klassiset puukengät ovat saaneet inspiraationsa suositusta solmioväriefektistä, ja ne ovat saaneet modernin luonteen, joka kiinnittää huomiota ja erottuu muista malleista.
100 % Croslitesta valmistetut varvastossut takaavat erinomaiset antibakteeriset ominaisuudet ja takaavat tuoreuden tunteen jokaisessa vaiheessa. Lisäksi edessä olevat tuuletusaukot antavat jalkojen hengittää, mikä on erittäin tärkeää kesähelteillä.
Nämä ultrakevyet varvastossut ovat täydellinen viimeistely rentoille tyyleille, ja niiden toimivuus tekee niistä täydelliset rannalle, uima-altaalle tai kesäkävelyihin. Ilman sulkimen säätöä läpät on helppo pukea ja ottaa pois, mikä tekee niistä entistä käytännöllisempiä.
2,5 cm:n alustan ansiosta ne tarjoavat mukavan käyttömukavuuden ja pyöreä nenä takaa sormien liikkumisvapauden. Crocs Classic Marbled Clog -malli on saatavilla valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, mikä tekee siitä loistavan lahjaidean.
Valitse Crocs Classic Marbled Clog W 206867-5PT varvastossut ja nauti muodikkaista ja mukavista jalkineista, jotka sopivat täydellisesti aktiiviseen elämäntyyliin!
- Tuottaja: Crocs
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Sandaalit > Kengät Crocs
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: Violetti
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: Muovi
- Ulompi materiaali: Muovi
- Malli: Crocs Classic marmoroitu puukenkä W 206867
- Nenä: pyöristää
- Kantapään / alustan korkeus: 2.5
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.