Inna marka Denim lenkkarit, joissa merkit NB98P D. sininen laivastonsininen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä tyyliä ja mukavuutta farkkulenkkareissa, joissa on NB98P D. sininen laikku tummansinisessä! Nämä erittäin mukavat naisten tennarit ovat täydellinen yhdistelmä muodikasta muotoilua ja toimivuutta. Valmistettu korkealaatuisesta kankaasta, ne tarjoavat poikkeuksellisen hengittävyyden ja joustavuuden, minkä ansiosta ne istuvat täydellisesti jalkaan.

Tyylikkäät laastarit meksikolaisessa tunnelmassa antavat niille ainutlaatuisen luonteen, tehden jokaisesta askeleesta täynnä energiaa ja ilmaisua. Matala profiili ja pyöreä kärki tekevät siitä mukavan käyttää koko päivän, ja pehmeä ja joustava 2 cm korkea pohja tarjoaa erinomaisen iskunvaimennuksen.

Nämä laivastonsiniset lenkkarit ovat universaaleja kenkiä, jotka sopivat täydellisesti niin arkeen kuin arkeenkin. Tilaisuudesta riippumatta ne toimivat täydellisesti ja korostavat ainutlaatuista tyyliäsi.

Valitse farkkulenkkarit NB98P D. sinisillä paikoilla ja nauti mukavuudesta ja muodikkaasta lookista, joka herättää huomion!

  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Korkeus: matala
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Nenä: Pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Ulompi materiaali: Kangas
  • Väri: Laivasto
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|