Inna marka Ekon nahka lenkkarit mustalla alustalla
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Tarkista myös
Yksityiskohdat: Ekon nahka lenkkarit mustalla alustalla
Eko -nahkaisen lenkkarit mustalla alustalla on ihanteellinen ehdotus naisille, jotka arvostavat sekä tyyliä että mukavuutta. Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistettu nämä modernit kengät yhdistävät muodikkaan suunnittelun toiminnallisuuteen. Kiinteä nauhoitus antaa sinun vastaamaan täydellisesti jalan leveyttä, mikä tarkoittaa mukavuutta koko päivän.
4,5 cm: n korkean alustan ansiosta lenkkarit eivät vain lisää hienovaraisen kasvun, vaan tarjoavat myös erinomaisen tyynyn kävelyllä. Vaahtolaite lisää merkittävästi käytön mukavuutta, mikä tekee jokaisesta vaiheesta nautinnon. Nilkan edessä oleva ylempi ulottuvuus ja pyöreä nenä lisää urheilullista hahmoa, mikä tekee tästä mallista täydellisesti sekoittumaan erilaisilla tyylillä - jokapäiväisistä rentoasuista tyylikkäimpiin yhdistelmiin.
Musta ekologinen iho ei ole vain muodikas, vaan myös helppo puhdistaa, kun taas kumipohja tarjoaa hyvän tarttuvuuden. Nämä lenkkarit eivät todellakaan ole vain käytännöllinen osa vaatekaappia, vaan myös tyylikäs lisäys, joka korostaa yksilöllisyyttäsi.
Älä unohda tarkistaa kokotaulua ennen ostamista valitaksesi täydellisesti sovitetut ekologisen nahkaisen lenkkarit. Sijoita mukavuuteen ja muodikkaan esiintymiseen valitsemalla nämä ainutlaatuiset kengät!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Urheilu > Saappaat Inna marka
- Kantapään tyyppi: Alusta
- Taso / pohja (cm): 4,5
- Akselin korkeus (cm): 6
- Lisäominaisuuksia: puute
- Tuottajakoodi: 8927 musta
- Väri: musta
- Pohjan väri: musta
- Ainoa materiaali: Kumi
- Pohjallinen materiaali: vaahto
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: ei
- Kantapään / alustan korkeus: 4.5
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: nauhoitettu
- Korkeus: nilkan eteen
Kiitos kommentin lisäämisestä.