PG1 PG1 Espadrillit alustalla mustalla simpukalla

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Lisää kesävaatekaappiisi ainutlaatuinen aksentti mustilla PG1-alustaespadrilleilla. Nämä tyylikkäät kengät norsunluun alustalla ja kuorilla ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää eleganssin arjen mukavuuteen.

Espadrillit ovat erittäin kevyitä ja mukavia, joten ne sopivat täydellisesti sekä ranta- että kesäkävelyihin. Pehmeä kangaspohjallinen varmistaa mukavuuden, ja pyöreä kärki ja strassit antavat niille alkuperäisen luonteen. Yläkorkeus 5,5 cm ja alustan korkeus 3 cm takaavat riittävän vakauden ja käyttömukavuuden koko päivän.

Valitsemalla nämä espadrillit keskityt moderniin muotoiluun ja toimivuuteen. Suosittelemme, että noudatat kokotaulukoita koon valinnassa varmistaaksesi täydellisen istuvuuden. Tuotetta ei ole eristetty, joten sitä voidaan käyttää lämpiminä päivinä ilman pelkoa jalkojen ylikuumenemisesta.

Älä odota! Sijoita tyylikkäisiin ja käytännöllisiin PG1-espadrilleihin ja luo unohtumattomia kesätyylejä. Tutustu myös koko kokoelmaamme löytääksesi lisää muotiinspiraatiota.

  • Väri: musta
  • Lämmittävä: Puute
  • Kantapään tyyppi: Alusta
  • Akselin korkeus (cm): 5,5
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: kangas
  • Kantapään / alustan korkeus: 3
  • Lisäominaisuuksia: suihkukoneita
  • Nenä: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Varren korkeus: 5,5 cm
  • Lukko: liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|