Filippo Filippo DBT450 / 21 Bk mustat saappaat
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 7 - 10 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Filippo DBT450 / 21 Bk mustat saappaat
Löydä ainutlaatuinen tyyli ja mukavuus Filippo DBT450/21 Bk -nilkkureilla tyylikkäässä mustassa värissä. Nämä naisten nilkkurit ovat täydellinen valinta jokapäiväiseen ulkoiluun, ja niissä yhdistyy muodikas muotoilu ja toimivuus. Ne on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ja niissä on klassinen, minimalistinen ilme, joka sopii täydellisesti eri tyyleihin.
Filippo-nilkkurit on kiinnitetty vetoketjulla, mikä helpottaa niiden pukemista ja riisumista. Pyöreä nenä ja nenän mantelin muoto tekevät siitä mukavan käyttää koko päivän. Eristyksen ansiosta ne sopivat täydellisesti kylmiin päiviin ja nilkan yläpuolelle ulottuva yläkorkeus suojaa lisäksi jalkojasi kylmältä.
Näiden kenkien kantapään korkeus on 8,5 cm ja käytännöllinen alustakorkeus 1 cm, joten nämä kengät tarjoavat erinomaisen vakauden ja mukavuuden. Synteettisestä materiaalista valmistettu pohja tarjoaa hyvän pidon, ja pehmeä kangaspohjallinen takaa mukavuuden aina.
Lisäksi tämän mallin yläympärysmitta on 28 cm, mikä mahdollistaa helpon säätämisen pohkeen muotoon. Filippo DBT450/21 Bk -saappaat ovat täydellinen ratkaisu naisille, jotka arvostavat tyyliä ja mukavuutta jokapäiväisessä käytössä.
Älä missaa tilaisuutta! Käytä alennuskoodia MAJ ja nauti 15 % alennuksesta tästä muodikkaasta mallista. Valitse Filippo-nilkkurit ja korosta yksilöllisyyttäsi joka vaiheessa!
- Tuottaja: Filippo
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Filippo
- Nenä: pyöristää
- Korkeus: nilkan puolesta
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: lukon päällä
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: musta
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Lämmittävä: Joo
- Kantapään tyyppi: buskin
- Lihavuus: G.
- Varren korkeus: 11
- Kantapään / alustan korkeus: 8.5
- Pohjallinen materiaali: kangas
Kiitos kommentin lisäämisestä.