Filippo Filippo DP6382/24 Wh nahkaiset tennarit, valkoiset valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä mukavuus ja tyyli valkoisilla nahka -lenkkarilla Filippo DP6382/24 WH, jotka vastaavat täydellisesti uusimpia muotisuuntauksia. Nämä tyylikkäät naisten kengät ovat loistava valinta naisille, jotka arvostavat sekä mukavuutta että ajatonta suunnittelua.

Nämä lenkkarit on valmistettu korkealaatuisesta luonnollisesta ulkorahasta, ja nämä lenkkarit takaavat estetiikan lisäksi myös kestävyyden. Heidän sisustus on myös viimeistelty luonnonahalla, mikä varmistaa riittävän ilmankierron ja mukavuuden koko päivän. Korkealaatuisen muovin käytön avulla kengät ovat erittäin kevyitä ja joustavia, mikä tekee niistä täydellisiä päivittäin.

Filippo DP6382/24 WH -lenkkarille on ominaista pitsi -UP -lukko, jonka avulla voit sopeutua yksilöllisiin tarpeisiin. Pyöreä varpa ja 3 cm: n korkea pohja antavat heille hienovaraisen luonteen, joten niitä voidaan käyttää sekä satunnaisissa kokouksissa että muodollisissa olosuhteissa.

Yleisten valkoisten värien ansiosta nämä nahka -lenkkarit voivat helposti yhdistää erilaisiin tyyliin. Kaudesta riippumatta ne ovat täydellinen täydennys mihin tahansa vaatekaappiin. Valmistajan alkuperäinen pakkaus tekee siitä myös loistavan lahjaidean.

Valitse valkoiset nahka -lenkkarit Filippo DP6382/24 WH ja nauti tyylikkyyden, mukavuuden ja toiminnallisuuden yhdistelmästä joka päivä!

  • Tuottajakoodi: BM204334
  • Väri: Valkoinen
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Lihavuus: G.
  • Kantapään / alustan korkeus: 3
  • Lukko: nauhoitettu
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|