Filippo Filippo W PAW474B nahkaiset korkokengät ja alustakengät, mustat

Tuote ei ole saatavilla ;(

Filippo -nahkakengät Paw474b: ssä - eleganssi ja mukavuus joka päivä

Filippo -klassiset naisten kengät Paw474b: ssä mustana yhdistävät ajattoman suunnittelun mukavuuteen. Korkealaatuisesta luonnonahasta valmistettu, ne sopivat täydellisesti kaupunkien tyylityksiin, toimistoon ja tapaamisiin ystävien kanssa. Vakaa pylväs, jonka korkeus on 7 cm ja hienovarainen alusta, varmistavat mukavuuden tunteen koko päivän ajan, samalla kun pidennys kuvaa.

Tärkeimmät ominaisuudet:

- Ulompi materiaali: Luonnonahka - kestävä ja helppo hoitaa.

- Vuori: Nahka ja materiaali - Ilmava, kasvava mukavuus.

- Kantapää: 7 cm: n postitus alustalla - vakaa ja mukava.

- Väri: musta - yleinen, helppo yhdistää.

- Kiinnitys: Ilman säätöä - asetettu.

- Pakkaus: alkuperäinen valmistajan laatikko.

Miksi heidän on syytä valita:

- Klassikoiden ja modernien yksityiskohtien yhdistelmä tekee kengät vastaamaan monia tyylejä - älykästä rentosta päivittäiseen ilmeeseen.

- Posti tarjoaa stabiilisuuden, joka on suurempi kuin PIN -koodi, ja alusta vähentää kantapään huomattavaa korkeutta.

- Luonnonahka vanhenee kauniisti ja se voidaan päivittää nahkavalmisteilla, mikä pidentää jalkineiden käyttöikää.

Tyylit:

- Työhön: tyylikkäät sikarillot ja paidahousut.

- Viikonloppuna: farkut, t-paita ja kevyt takki tai takki.

- Iltalle: MIDI -mekko ja hienovaraiset tarvikkeet.

Hoito:

- Puhdista pehmeällä harjalla tai kostealla kankaalla.

- Käytä valmisteita luonnonahan hoitoon (voiteet, pastat).

- Säilytä alkuperäisessä laatikossa tai säkissä, paperitäytteillä muodon pitämiseksi.

Saatavana klassisella mustalla värillä - ihanteellinen naisille, jotka etsivät käytännöllisiä ja tyylikkäitä puoliarvoja kaikissa tilanteissa. Jos tarvitset apua kokovalikoimassa, autan mielelläni.

  • Väri: musta
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Lukko: toinen
  • Tuottajakoodi: BM182501

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|