Inna marka Garibaldi miesten mustat harjakattoiset lenkkarit

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Garibaldi mustat harjakattoiset miesten tennarit ovat erinomainen valinta aktiivisille miehille, jotka arvostavat sekä tyyliä että mukavuutta. Nämä tyylikkään mustat matalat tennarit sopivat täydellisesti kesämallistoon ja lisäävät keveyttä mihin tahansa tyyliin.

Laadukkaasta kankaasta valmistetut lenkkarit tarjoavat riittävän ilmanvaihdon, joten jalat pysyvät raikkaina myös lämpiminä päivinä. Pyöreä nenä ja harjakattoinen kuvio antavat niille modernin ja muodikkaan luonteen. Pohjassa käytetty kumi tarjoaa erinomaisen pidon, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan kävelemään kaupungissa tai rentoutumaan ulkona.

Malli 21MN02-3636 erottuu slip-on-lukosta, joka tekee niiden pukemisesta ja riisumisesta erittäin yksinkertaista ja kätevää. 2 cm korkea pohja takaa käyttömukavuuden koko päivän, ja kangaspohjallisen materiaali lisää käyttömukavuutta.

Mustat harjakattoiset Garibaldi-lenkkarit eivät ole vain loistava valinta kesäpäiviin, vaan myös universaaleja jalkineita, jotka on helppo yhdistää eri tyyleihin. Valmistajan alkuperäinen pakkaus tekee niistä myös loistavan lahjaidean. Valitse Garibaldi-lenkkarit ja nauti tyylistä ja mukavuudesta joka päivä!

  • Nenä: Pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 2
  • Kokoelma: Kesä
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: kangas
  • Malli: 21MN02-3636 Miesten tennarit
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: liukastua
  • Tuottajakoodi: BM169456

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|