Inna marka Geneven violetit kumiset varvastossut violetti
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Geneven violetit kumiset varvastossut violetti
Geneve Purple Rubber Flip Flops on loistava valinta kaikille naisille, jotka arvostavat mukavuutta ja muodikasta muotoilua. Nämä kevyet flopsit on valmistettu korkealaatuisesta vaahtosta, ja ne ovat täydellisiä kesäpäiviin tarjoamalla mukavuutta jokapäiväisen toiminnan aikana.
Näille läppäille on ominaista vakio numerointi ja 3 cm: n korkea alusta, joka antaa heille hienovaraisen viehätysvoiman ja tekee niistä paitsi käytännöllisiä, myös tyylikkäitä. Violetti väri, kuvion puutteesta huolimatta, kiinnittää huomion ja lisää energiaa mihin tahansa tyyliytymiseen.
Flip -Flopsin sisätila on vuorattu muovilla, mikä varmistaa jalkojen riittävän poistot ja tuen käytettäessä. Nenän puutteen ansiosta kääntölehdet ovat täydellisiä kuumia päiviä, jolloin jalat voivat hengittää vapaasti.
Alkuperäinen pakkaus folion muodossa tekee flip -flopsista täydellisen lahjaksi. Tuote on suoritettu asianmukaisiin turvakokeisiin ja siinä on CE -merkki, joka vahvistaa sen korkean laadun. Älä odota ja lisää nämä muotiläppärahat kesäkaappisi!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Sandaalit > Kengät Inna marka
- Kantapään tyyppi: Alusta
- Lisäominaisuuksia: puute
- Tuottajakoodi: BM194095
- Kokoelma: Kesä
- Väri: Violetti
- Pohjan väri: Violetti
- Ainoa materiaali: Vaahto
- Ulompi materiaali: vaahto
- Malli: SD8078
- Nenä: ei nenäkappaletta
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Pohjallinen materiaali: Muovi
Kiitos kommentin lisäämisestä.