Sergio Leone Sergio Leone Golden Lords Snake Print kultainen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Sergio Leone Golden Lords Snake Print kultainen
Sergio Leone Gold Lords Snake Print mokasiinit ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat eleganssia yhdistettynä mukavuuteen. Ekologisesta nahasta valmistetuissa kengissä on houkutteleva eläinkuvio, joka lisää luonnetta ja muodikasta ilmettä.
3 cm korkealla kantapäällä mokkasiinit tarjoavat mukavuutta jokapäiväisessä toiminnassa, ja niiden kevyt, synteettinen pohja kulutuspinnalla takaa vakauden ja pidon eri pinnoilla. Klassinen pyöreä kärki ja slip-on-muotoilu tekevät kenkien pukemisesta nopeaa ja mukavaa.
Täydelliset kevät- ja kesäpäiviin sopivat vapaa-ajan kengät sopivat täydellisesti sekä arkeen että juhlaan. Universaalin muotoilunsa ansiosta Sergio Leonen kultaiset loaferit tulevat välttämättömäksi osaksi vaatekaappiasi. Kengän sisäpuoli on täytetty luonnollisella nahalla, mikä varmistaa käyttömukavuuden ja huolenpidon jaloillesi.
Valitsemalla nämä tyylikkäät mokasiinit valitset laadun ja muodikkaan tyylin, joka varmasti herättää huomion. Täydellinen lisä kevään ja kesän tyyliin!
- Tuottaja: Sergio Leone
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Mokkasiinit > Kengät Sergio Leone
- Kokoelma: KeeShoes
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Nenä: pyöristää
- Kantapään / alustan korkeus: 1.0
- Lukko: toinen , liukastua
- Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
- Lisäominaisuuksia: puute
- Väri: kultainen
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.