Gregors Gregors 430 sandaalit -0% monivärinen ruskea

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Gregors 430 -sandaalit ruskean sävyissä ovat täydellinen valinta mukavuutta ja tyyliä arvostaville naisille. Valmistettu kokonaan luonnollisesta nahasta, ne takaavat kestävyyden ja elegantin ulkonäön, joka toimii monissa tilanteissa.

Niiden ainutlaatuinen päällinen yhdistettynä pehmeään tyynysisään tekee niiden käyttämisestä puhtaan nautinnon. 2,5 cm korkean kiilakoron ansiosta sandaalit eivät vain näytä hyvältä, vaan tarjoavat myös vakautta ja mukavuutta kävellessä.

Gregors 430 -malli on yleisjalkine, joka sopii täydellisesti niin arkeen kuin juhlaankin. Laadukkaat materiaalit tekevät näistä sandaaleista kestäviä ja mukavia, ja niiden moniväriset ruskeat sävyt lisäävät luonnetta mihin tahansa asuun.

Älä missaa tilaisuutta ja hyödynnä HYVÄT HINNAT! Valitse puolalaisen GREGORS-merkin sandaalit ja nauti muodista ja mukavuudesta jokaisessa vaiheessa!

  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Pohjallinen materiaali: Luonnollinen nahka
  • Kantapään tyyppi: Buskin
  • Ulompi materiaali: Luonnollinen nahka
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Väri: eri väri , ruskea, beige
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|