Inna marka Harmaa Dias wedge -lenkkarit
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Harmaa Dias wedge -lenkkarit
Grey Dias wedge lenkkarit ovat täydellinen valinta boho-tyylin ystäville, jotka haluavat yhdistää eleganssin mukavuuteen. Kengän päällinen on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahkasta, universaalissa vaaleanharmaassa sävyssä, minkä ansiosta ne sopivat täydellisesti eri tyyleihin.
Piilotettu 7 cm korkea kiila lisää käyttömukavuutta samalla kun hoikenee jalkoja, mikä luo upean siluetin vaikutelman. Tennareissa on mukava nauhoitus, joka mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan, mikä on erittäin tärkeää jokapäiväisessä käytössä.
Kengissä on vakionumerointi, joten suosittelemme valitsemaan kokosi. On myös syytä kiinnittää huomiota valkoiseen, kumista valmistettuun pohjaan, joka lisää modernia aksenttia. Sisäosan materiaali on kangas, joka takaa riittävän ilmanvaihdon ja mukavuuden käytön aikana.
LSI-801 mallia on saatavana kooissa 36-41, ja sen pyöreä kärki tekee siitä paitsi tyylikkään myös mukavan. Dias-lenkkarit ovat loistava valinta syksyyn ja talveen, ja käytännöllinen laatikko tekee niistä täydellisen lahjan.
Älä odota! Nämä ainutlaatuiset Autumn-Winter -malliston lenkkarit ovat jokaisen muodikasta ulkonäköä ja mukavuutta yhdessä arvostavan naisen vaatekaappi.
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Lenkkarit > Kengät Inna marka
- Lämmittävä: Ei
- Kantapään tyyppi: Buskin
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: Syksy talvi
- Väri: harmaa
- Pohjan väri: Valkoinen
- Ainoa materiaali: Kumi
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
- Malli: LSI-801
- Nenä: pyöristää
- Kantapään / alustan korkeus: 7
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: nauhoitettu
- Tuottajakoodi: BM146351
Kiitos kommentin lisäämisestä.