PS1 PS1 Harmaa Elvera mokkanahka saapikkaat leikkauksilla

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä eleganssia ja mukavuutta PS1-mokkanahkanilkkureilla, joissa on harmaan sävyiset leikkaukset. Nämä tyylikkäät naisten nilkkurit ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat sekä muodikasta ulkoasua että arjen mukavuutta. Päällisen sivuilla olevat leikkaukset antavat niille ainutlaatuisen luonteen, ja silmukat edessä ja takana tekevät kenkien pukemisesta erittäin helppoa.

Nämä saappaat on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahasta, ja niissä on miellyttävä kosketuspinta, ja kenkäpeitolla varustetun eristyksen ansiosta jalkasi ovat aina lämpimät, myös kylminä päivinä. Päällisen sivulla oleva vetoketju takaa täydellisen istuvuuden ja mukavan käytön.

5 cm korkealle tasaiselle kantapäälle ja matalalle alustalle asetetut saappaat tarjoavat vakautta ja liikkumisvapautta. Niiden nilkkapituinen muotoilu sopii täydellisesti eri tyyleihin - jokapäiväisestä ilmeestä tyylikkäämpiin tilaisuuksiin.

Muista käyttää kokotaulukkoa koon valinnassa, sillä numerointi on liioiteltu ja on suositeltavaa ostaa pienempi koko. Näiden KeeShoes-malliston saappaiden ansiosta tunnet olosi sekä tyylikkääksi että mukavaksi!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Pohjan väri: musta
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Malli: Mokkasaappaat leikkauksilla
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Akselin leveys: 11
  • Varren korkeus: 15
  • Kantapään / alustan korkeus: 5
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Väri: harmaa
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Nenä: pyöristää
  • Lihavuus: G.
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|