Inna marka Harmaa loafers lordsy 1389 Grey

Tuote ei ole saatavilla ;(

1389 Grey Lords -loaferit ovat tyylikkäitä kenkiä, jotka sopivat täydellisesti jokaisen naisen jokapäiväiseen ja muodolliseen tyyliin. Niiden siisti muoto ja katseenvangitsija kultaiset koristeet antavat niille ainutlaatuisen luonteen, mikä tekee niistä huomiota herättäviä. Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahkasta, ne tarjoavat paitsi estetiikan myös käyttömukavuutta. Kenkien sisäpuoli on viimeistelty luonnonnahalla, mikä lisää niiden laatua ja mukavuutta entisestään.

Lords mokasiinit ovat pukeutuvia, mikä tekee niiden pukemisesta ja riisumisesta helppoa. Niissä on litteä 1 cm korkea kantapää, joka takaa mukavuuden myös koko päivän käytössä. Pyöreä nenä antaa niille hienovaraista charmia, ja kuvioiden puute yhdistettynä harmaaseen väriin tekee niistä äärimmäisen universaaleja - ne sopivat täydellisesti eri tyyleihin.

Näiden mokasiinien lisäetuna ovat strassit, jotka tekevät kengistä muodikkaan asusteen. Niiden ansiosta jokainen asu saa modernin ilmeen. Lordsy 1389 Grey mokasiinit ovat täydellinen valinta jokapäiväiseen käyttöön, ja niiden tyylikäs ulkonäkö toimii hyvin myös vähemmän muodollisissa tilaisuuksissa.

Jokainen pari on pakattu valmistajan alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee niistä loistavan lahjaidean. Valitse 1389 Grey Lords mokasiinit ja nauti tyylistä ja mukavuudesta jokaisessa vaiheessa!

  • Ulompi materiaali: Ekologista säämiskänahkaa
  • Pohjallinen materiaali: Luonnollinen nahka
  • Lukko: liukastua , toinen
  • Kantapään / alustan korkeus: 1.0
  • Nenä: Pyöristää
  • Lisäominaisuuksia: suihkukoneita
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Väri: harmaa

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|