BOSHIMAO BOSHIMAO Harmaa sidottu ansa

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä tyyliä ja mukavuutta BOSHIMAO harmailla nilkkureilla, jotka sopivat täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön, erityisesti syys/talvikaudella. Nämä muodikkaat saappaat, jotka on suunniteltu moderneille naisille, yhdistävät toimivuuden houkuttelevaan ulkonäköön.

Laadukkaasta ekologisesta nahasta valmistetuille saappaille on ominaista pyöreä kärki ja sisäänrakennettu, jäykistetty kantapää, mikä varmistaa käyttömukavuuden ja vakauden. Yläkorkeus 14-15 cm halaa täydellisesti nilkkaa ja erinomainen eristys pitää jalat lämpiminä kylmimpinäkin päivinä.

Muovista valmistettu kulutuspinta takaa erinomaisen pidon ja kestävyyden, joten ne sopivat jokapäiväiseen käyttöön. 3,5 cm korkea litteä kantapää ja 1,5 cm alusta lisäävät keveyttä ja mukavuutta, joten voit nauttia jokaisesta ulkona vietetystä hetkestä.

BOSHIMAO-lenkkareiden rennon tyylin ansiosta ne on helppo yhdistää erilaisiin asuihin - farkuista mekkoihin. Valitse BOSHIMAO ja valitse trendit, joissa mukavuus yhdistyy muodin ilmeeseen! Nämä kengät ovat täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka arvostaa tyyliä ja mukavuutta yhdessä.

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Varren korkeus: 14-15 cm
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Väri: harmaa
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Akselin leveys: 24
  • Lihavuus: G.
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|