Inna marka Harmaat naisten lenkkarit 68-95 Harmaa

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Naisten harmaat tennarit 68-95 Grey ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat sekä tyyliä että mukavuutta. Näissä nauhakengissä on klassinen leikkaus, mikä tekee niistä täydelliset jokapäiväiseen muotoiluun. Mielenkiintoinen aksentti on pörröinen turkispompon, joka on helposti irrotettava, jonka avulla voit muokata tennarien ulkonäköä omien mieltymystesi mukaan.

Ekologisesta mokkanahasta valmistetut lenkkarit yhdistävät estetiikkaa ekologisiin ratkaisuihin. Harmaa väri tekee kengistä universaaleja ja sopii moneen asuun antaen niille muodikkaan luonteen. Niissä on litteä 2,0 cm korkuinen kantapää ja pyöreä kärki, joka takaa käyttömukavuuden, ja pohjallisen materiaali on kangasta, mikä lisää käyttömukavuutta.

Näiden tennarien ansiosta jokainen nainen voi tuntea itsensä erityiseksi ja erottua joukosta. Täydellinen jokapäiväiseen käyttöön, sopii täydellisesti farkkujen, hameiden tai mekkojen kanssa. Katso, kuinka helppoa on lisätä tyyliisi luonnetta 68-95 Grey tennareilla! Valmistajan alkuperäinen pakkaus tekee niistä myös täydellisen lahjaidean.

  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Ulompi materiaali: Ekologista säämiskänahkaa
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Väri: harmaa
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.0
  • Nenä: Pyöristää
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|