Filippo Filippo Hopeanväriset sidotut kengät harmaa

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Filippo Silver Tied -kengät ovat erinomainen valinta naisille, jotka haluavat tyylinsä sisustuksen olevan ainutlaatuinen ja moderni. Nämä alkuperäiset kengät epätavallisessa, kiiltävän hopean värisessä yhdistävät rentoa, urheilullista ja eleganttia elementtiä, mikä tekee niistä erittäin universaaleja jalkineita kaikkiin tilaisuuksiin.

Nämä laadukkaasta ekologisesta nahasta valmistetut kengät herättävät huomiota paitsi väreillään, myös mielenkiintoisella ratkaisulla leveiden nauhojen muodossa, jotka korvaavat perinteiset nauhat tyylikkäämmällä elementillä. Juuri nämä yksityiskohdat antavat Filippo-kenkiin ainutlaatuisen luonteen, mikä tekee niistä täydellisen lisäyksen moneen asuun.

Kengän sisäpuoli on viimeistelty luonnonnahalla, mikä takaa mukavuuden ja jalan riittävän ilmanvaihdon. Jäykistetty kantapää tarjoaa vakautta ja kumipohja kulutuspinnalla lisää pitoa, mikä tekee tästä mallista täydellisen erilaisiin sääolosuhteisiin.

Filippo-kengät on nostettu 2 cm korkealle alustalle, mikä lisää keveyttä ja tekee niistä helppokäyttöiset niin arkisin kuin juhlaankin. Niiden avantgarde-muotoilu ja voimakas kiilto sopivat täydellisesti nykytrendeihin ja tarjoavat samalla elegantin ilmeen.

Jos etsit jalkineita, jotka elävöittävät tyyliäsi ja herättävät huomiota, muista valita Filippo nauhakengät, jotka ovat saatavilla Butymodne.pl -kaupassa. Nämä ainutlaatuiset kengät ovat täydellinen valinta kevääseen, kesään, mutta myös syksyyn ja talveen tarjoten tyyliä ja mukavuutta ympäri vuoden. Löydä tyylisi uudelleen ja hemmottele itseäsi ylellisyydellä!

  • Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä
  • Väri: harmaa
  • Pohjallinen materiaali: Luonnollinen nahka
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Nenä: Pyöristää
  • Lukko: nauhoitettu
  • Kokoelma: MUOTI KENGÄT
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Ulompi materiaali: muut
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|