Inna marka

Ithar kultaiset nahkasandaalit kultainen

Tuote ei ole saatavilla ;(

**Kultaiset nahkaiset Ithar-tasosandaalit – kesän pakollinen hankinta!**

Löydä uusin kesän muotitrendi Itharin alustasandaaleilla elegantilla kullalla. Nämä ainutlaatuiset sandaalit yhdistävät mukavuuden ja tyylin, joten ne täydentävät täydellisesti kaikki kesätyylit.

Korkealaatuisesta luonnonnahasta valmistetut sandaalit tarjoavat paitsi ylellisen ulkonäön, myös käyttömukavuuden. Niiden metallinen viimeistely vangitsee silmän tehokkaasti, ja klassinen leikkaus tekee niistä sopivia moneen tilanteeseen - jokapäiväisistä kävelyretkistä tyylikkäisiin tilaisuuksiin.

Ithar-mallin erottuva piirre on 4 cm korkea alusta, joka varmistaa vakauden ja mukavuuden käytössä. Solkikiinnityksen avulla voit helposti säätää sandaalit yksilöllisiin tarpeisiisi. Lisäksi valkoinen kumipohja takaa kulutuskestävyyden, mikä tarkoittaa, että sandaalit kestävät pitkään.

Mikään ei ole parempaa kuin pukeutua sandaaleihin, joissa yhdistyvät muoti ja mukavuus. Valitse siksi kultaiset nahkasandaalit Buty Gemren Ithar-alustalta! Täydelliset sekä ranta- että kesäjuhliin, ne lisäävät itsevarmuutta ja tekevät jokaisesta tyylistä ainutlaatuisen.

Tilaa tänään ja nauti ainutlaatuisesta tyylistä jokaisessa vaiheessa!

  • Lukko: solki
  • Kokoelma: Kesä
  • Lisäominaisuudet: metallinen
  • Valmistajan koodi: GD-RS2002
  • Väri: kultainen
  • Pohjan väri: valkoinen
  • Pohjan materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulkomateriaali: luonnon nahkaa
  • Malli: Kultaiset nahkaiset alustasandaalit
  • Nosek: puuttuva nenä
  • Koron tyyppi: alusta

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|