Inna marka Izodora valkoiset punotut sandaalit valkoinen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Izodora -valkoiset sandaalit ovat erinomainen valinta kesäpäiviin, yhdistäen ainutlaatuisen tyylin korkeimpaan mukavuuteen. Lukusuunnittelun ansiosta nämä tyylikkäät sandaalit ovat erittäin helppo laittaa, mikä tekee heistä ihanteellisen seuralaisen rannalla, kävelyllä tai kesätapaamisilla.

Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, sekä ulkoosa että insertti takaavat mukavuuden käyttää koko päivän. Litteä kantapää, jonka korkeus on 2 cm, varmistaa vakauden ja korostaa samalla mallin nykyaikaista ulkonäköä. Sandaalit näyttävät paitsi tyylikkäältä, myös nykyisten muotisuuntausten mukaisia, mikä saa sinut helposti sekoittamaan ne erilaisiin kesätyyliin.

Heidän klassinen valkoinen leikkaus beige -vaahtopohjalla tekee niistä vastaamaan monia vaatteita rentouttavan tyylikkääseen. Tämän ansiosta Izodora punotut sandaalit ovat loistava valinta naisille, jotka arvostavat sekä muoti että käytännöllisyyttä.

Alkuperäisellä pakkauksella ja ilman kuviota nämä kesäsandaalit ovat välttämättömiä jokaisessa vaatekaapissa. Täydellinen sekä joka päivä että erityisiin tilaisuuksiin - et voi unohtaa niitä!

Valitse valkoinen Wydodor kudotut sandaalit ja nauti tyylistä ja mukavuudesta koko kesän!

  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Tuottajakoodi: BM199742
  • Kokoelma: Kesä
  • Väri: Valkoinen
  • Pohjan väri: beige
  • Ainoa materiaali: Vaahto
  • Malli: GG-53
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: liukastua
  • Lisäominaisuuksia: puute

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|