Inna marka Kappersin valkoiset nahkalenkkarit valkoinen kultainen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 7 - 10 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Kappersin valkoiset nahkalenkkarit valkoinen kultainen
Esittelemme valkoiset Kappers-nahkaiset lenkkarit tyylikkäällä kullanvärisellä viimeistelyllä, jotka täydentävät täydellisesti rentoa tyyliä. Nämä luonnollisesta nahasta valmistetut kengät takaavat paitsi upean ulkonäön myös poikkeuksellisen käyttömukavuuden. Käytännöllinen vetoketju helpottaa kenkien pukemista ja riisumista entisestään.
Kappers-mallissa on vakionumerointi, mikä tarkoittaa, että voit siirtyä turvallisesti tavallisen kokosi mukaan. Kengän korkeus on 10 cm, ja laaja kokovalikoima 36-41 tarkoittaa, että jokainen löytää jotain itselleen.
Kappersin kengät yhdistävät eleganssia arjen tyyliin. Valkoinen nahka yhdistettynä kultaisiin aksentteihin kiinnittää huomiota, kun taas pyöreä kärki ja matala rakenne takaavat mukavuuden jokaisessa vaiheessa. Pohjan materiaali on kestävää kumia, ja luonnonnahasta valmistettu pohjallinen tekee niistä täydelliset jokapäiväiseen käyttöön.
Tennareissa ei ole eristystä, mikä tekee niistä loistavan valinnan lämpimiin päiviin. Lisäksi kuvion puute mahdollistaa niiden yhdistämisen muihin vaatteisiin. Kappers-kengät ovat loistava lisä minkä tahansa muodikkaan naisen vaatekaappiin ja herättävät varmasti huomion. Älä odota ja lisää ne kokoelmaasi jo tänään!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Urheilu > Kengät Inna marka
- Lisäominaisuuksia: openwork
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: Valkoinen , kultainen
- Pohjan väri: Valkoinen
- Ainoa materiaali: Kumi
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Malli: 22SP33-4511
- Nenä: pyöristää
- Korkeus: matala
- Kantapään / alustan korkeus: 3
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: nauhoitettu
- Lämmittävä: ei
- Lihavuus: G.
Kiitos kommentin lisäämisestä.