Inna marka Karins Mustat mokkanahkaiset mokasiinit soljella

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Karinsin musta mokkasiinit soljella ovat täydellinen yhdistelmä mukavuutta ja eleganssia. Nämä ympäristöystävällisestä mokkanahkasta valmistetut mustat korkeavartiset loaferit ovat ainutlaatuisia, jotka sopivat täydellisesti sekä arkeen että muodollisempiin tilaisuuksiin.

Kiiltävä, kivillä koristeltu solki lisää kenkiin ainutlaatuista luonnetta ja kiinnittää huomiota, ja siitä tulee hienovarainen korostus mihin tahansa tyyliin. Pyöreä kärki ja litteä 3,5 cm:n korkeuspohja takaavat käyttömukavuuden ja slip-on-solki helpottaa pukemista.

Mokasiinien sisäpuoli on vuorattu ekologisella nahalla, mikä korostaa niiden korkeaa laatua ja mukavuutta. Synteettinen pohja takaa kestävyyden ja joustavuuden kävellessä, ja sileä kuviointi tekee kengistä erittäin universaaleja.

Nämä tyylikkäät mutta rennot loaferit täydentävät täydellisesti vaatekaappiasi tilaisuudesta riippumatta. Katso itse, kuinka monta muotoilumahdollisuutta Karins Black mokkasiinit soljella!

  • Väri: musta
  • Nenä: pyöristää
  • Lukko: liukastua
  • Lisäominaisuuksia: strassit , suihkukoneita
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Tuottajakoodi: BM187514

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|