Inna marka Kevyet naisten tennarit Doleh Purple violetti
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 3 - 6 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Kevyet naisten tennarit Doleh Purple violetti
Tässä on ainutlaatuinen ehdotus aktiivisille naisille, jotka arvostavat mukavuutta - kevyet lenkkarit doleh violetti kauniilla purppuraisella värillä. Tämä malli on täydellinen yhdistelmä tyyliä ja toiminnallisuutta, joka tulisi löytää jokaisen naisen vaatekaappista.
Ekologisen ihon ja ilmavan mesh -kankaan käytön ansiosta lenkkarit tarjoavat riittävän ilmanvaihdon intensiivisen koulutuksen aikana, ja niiden matalaprofiilimuoto tekee niistä erittäin mukavia päivittäin. Kankaan vuoratut kengän sisätilat lisäävät käyttöä, ja pyöreä nenä antaa heille keveyden.
Dolehin violetti -lenkkarille on ominaista tasainen kantapää, mikä tekee niistä ihanteellisia sekä harjoitteluun että jokapäiväiseen tyyliin. Sileä kuvio ja voimakas violetti väri saavat sinut pelaamaan erilaisilla asuilla ilman pelkoa. Pitsi -UP -kiinnittimen avulla voit sopia helposti jalkaan, ja valmistajan alkuperäinen pakkaus tekee niistä loistavan lahjaidean.
Jos keskityt mukavuuteen ja muodikkaan ulkonäön, Dolehin violetti lenkkarit täyttävät varmasti odotuksesi. Älä unohda käyttää LATO24 -alennuskoodia | 15 saadaksesi lisäalennuksen tästä upeasta tuotteesta!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Urheilu > Kengät Inna marka
- Tuottajakoodi: BM192549
- Väri: Violetti
- Ulompi materiaali: kangas
- Nenä: pyöristää
- Lukko: nauhoitettu
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Lämmittävä: ei
- Korkeus: matala
Kiitos kommentin lisäämisestä.