Inna marka Kiiltonahkaiset balettikorkeat olkaimet, musta Bialettia

34,50

Lisää ripaus eleganssia vaatekaappiisi kiiltonahkaisilla balettikorkeilla, joissa on olkaimet ja matalat korot. Nämä tyylikkäät mustat eko-nahasta valmistetut balettiasut ovat täydellinen yhdistelmä muodikasta muotoilua ja mukavuutta.

Niiden alkuperäinen muotoilu, jossa on mantelin muotoinen kärki ja avoin kantapää tekevät niistä ihanteellisen valinnan moneen otteeseen. Perinteiset matalat korkokengät (korkeus 3 cm) takaavat mukavuuden pitkien päivien aikana, ja pehmeä ekologisesta nahasta valmistettu pohjallinen takaa jalkojen mukavuuden myös intensiivisessä käytössä.

Kaksi ohutta, säädettävää olkahihnaa edessä ei vain lisää luonnetta, vaan myös lisää jalan vakautta, mikä tekee näistä baletista erittäin käytännöllisiä. Niiden lakattu viimeistely antaa niille modernin ja tyylikkään ilmeen, joka sopii täydellisesti sekä jokapäiväiseen käyttöön että muodollisempiin tilaisuuksiin.

Lakatut balettiasunnot ovat yhdistelmä klassista ja tyyliä, jonka pitäisi kuulua jokaisen naisen vaatekaappiin. Oikeaa kokoa valittaessa kannattaa lukea kokotaulukko varmistaaksesi täydellisen istuvuuden.

Tossulla suljetut tyylikkäät ja mukavat balettiassut ovat loistava lisä jokapäiväiseen tyyliisi. Anna heidän minimalistisen mustan värinsä tulla monien muotiyhdistelmien perustaksi!

  • Tuottajakoodi: YK-05 MUSTA
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: materiaalia
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: lakattu ekologinen nahka
  • Malli: Kiiltonahkaiset balettitassut hihnalla
  • Nenä: manteli
  • Kantapään / alustan korkeus: 3
  • Lukko: liukastua
  • Lisäominaisuuksia: lakattu
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Kantapään tyyppi: tasainen
  • Lämmittävä: Ei
  • kantapään korkeus (cm): 3

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|