S.Barski S.Barski Kiiltonahkaiset mokasiinit mustalla koristeella

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tutustu tyylikkyyteen ja mukavuuteen yhdessä luokassa - lakattuna naisten leipomot S. Barski mustalla. Nämä ainutlaatuiset kengät on valmistettu korkealaatuisimmasta luonnonahasta, mikä tekee niistä paitsi tyylikkäitä, myös kestävää. Heidän pyöristetyt nenänsä lisäävät hienovaraisuutta, ja 4,5 cm: n korkokenkä varmistaa vakauden ja mukavuuden koko kulumispäivän ajan.

Mokkasiinit on suunniteltu naisille, jotka arvostavat eleganssia kaikissa tilanteissa. Kengän etuosaan asetettu koriste antaa heille ainutlaatuisen viehätysvoiman, jonka ansiosta ne ovat täydellisiä sekä yrityskokouksissa että iltamatkojen aikana. Kengän sisustus on myös vuorattu luonnonahalla, mikä varmistaa täydellisen istuvuuden ja käytön mukavuuden.

S.Barski -leipät ovat klassikko, joka vastaa monia tyylejä - muodollisesta rentoon. Valmistajan pakkauksessa löydät mukavan laatikon, joten voit tallentaa suosikki kengät turvallisesti. Valitse S. Barski -leipät ja tuntea olosi luottavaiseksi ja tyylikkääksi jokaisessa tilanteessa!

  • Nenä: pyöristää
  • Varren korkeus: 6
  • Lisäominaisuuksia: lakattu
  • Tuottajakoodi: BM207753
  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Malli: Tyylikkäät naisten mokasiinit
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|