Primavera Primavera Kiinnitetyt ballerinat kuutiometrillä musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Eleganssia ja mukavuutta yhdessä - nämä ovat Primavera-brändin mustia balettiasuntoja soljella, jotka täydentävät täydellisesti vaatekaappiasi. Nämä ainutlaatuiset kengät sopivat täydellisesti erilaisiin tyyleihin, niin jokapäiväiseen käyttöön kuin muodollisempiin tilaisuuksiin.

Niiden minimalistinen, kuvioton muotoilu tekee niistä erittäin monipuolisia. Herkkä 1,0 cm kantapää ja ohut, jalkaa tukeva pohja takaavat käyttömukavuuden, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan pitkiin, toimintaa täynnä oleviin päiviin. Pyöreä varvas ja sisäänrakennettu pehmeä kantapää lisäävät lisäksi käyttömukavuutta antaen riittävän tuen jalkalle.

Balerinakengät erottuu hienovaraisesta viimeistelystä pienten zirkonien muodossa, jotka heijastavat kauniisti valoa ja lisäävät kokonaisuuteen eleganssia. Kiinnitetty soljella juuri nilkan yläpuolelle, ne tarjoavat vakautta ja pitävät jalkaa hyvin. Valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, mukaan lukien synteettinen pohja ja kangaspohjallinen, nämä balettihuoneet ovat luotettavia useiden vuodenaikojen ajan.

Täydelliset kevääseen ja kesään, Primaveran mustat balettiasunnot ovat ehdotus naisille, jotka arvostavat sekä tyyliä että mukavuutta. Yhdistä ne mekkoon tai housuihin ja nauti muodikkaasta lookista joka päivä! Valmistajan alkuperäinen pakkaus on lisäetu, mikä tekee ballerinasta täydellisen myös lahjaksi. Älä odota, vaan täydennä kenkäkokoelmaasi tällä ainutlaatuisella mallilla!

  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lisäominaisuuksia: strassit
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Nenä: Pyöristää
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Lukko: solki
  • Kantapään / alustan korkeus: 1.0
  • Ulompi materiaali: muut
  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Kantapään tyyppi: ilman kantapäätä

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|