Inna marka

Klassiset beige-lakatut B-42-korkokengät

Tuote ei ole saatavilla ;(

Klassiset beigenväriset patentoidut B-42-korkeat korkesterit ovat jokaisen tyylikkään naisen vaatekaappi. Universaalin värinsä ansiosta ne sopivat täydellisesti eri tyylien kanssa - tyylikkäistä housuista ilmaviin mekkoihin ja tyylikkäisiin pukuihin. Niiden ansiosta jokainen asu saa luokkaa ja tyylikkyyttä, mikä tekee niistä täydellisen valinnan työhön tai erikoistilaisuuksiin.

8 cm:n koronkorkeus tekee näistä korkokengistä houkuttelevia ja takaa samalla käyttömukavuuden. Lakattu viimeistely antaa niille tyylikkään ilmeen, joka vangitsee katseen. Pyöreä kärki lisää niiden monipuolisuutta ja slip-on lukko tekee niistä helppo pukea.

Näissä yksityiskohtiin kiinnitetyissä beige-pumpuissa on synteettinen pohja ja ekologinen nahkapohjallinen koko päivän mukavuuden takaamiseksi. Lisäksi B-42-korkokengät toimitetaan tyylikkäässä pakkauksessa, mikä tekee niistä loistavan lahjaidean.

Älä odota ja rikasta kenkäkokoelmaasi näillä tyylikkäillä ja ajattomilla korkokengillä, joista tulee varmasti vaatekaappisi suosikkeja!

  • Lisäominaisuudet: lakattu
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: beige
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: Ekologinen nahka
  • Ulkomateriaali: muu
  • Nosek: Pyöristää
  • Koron tyyppi: Pin
  • Koron/tason korkeus: 8.0
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: muu , lipsahdus

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
|