Inna marka Klassiset jazzkengät 9868 Camel ruskea

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme klassiset 9868 jazzkengät kamelinvärisinä, jotka ovat täydellinen yhdistelmä eleganssia ja mukavuutta. Näissä tyylikkäissä kengissä, joita on saatavana kolmessa ainutlaatuisessa värissä, on ajaton muotoilu, joka toimii hyvin erilaisissa olosuhteissa - muodollisista kokouksista arkiretkiin.

Malli 9868 on valmistettu korkealaatuisesta nahkamaisesta materiaalista, joka varmistaa käyttömukavuuden ja kestävyyden. Pyöreä kärki ja nauhakiinnitys antavat niille klassisen luonteen, ja litteä 1,0 cm korkea pohja tekee niistä paitsi muodikkaat, myös mukavat päivittäisessä käytössä.

Synteettinen pohja takaa hyvän pidon, ja mokka ekologinen nahka antaa niille tyylikkään ilmeen. Classic 9868 Camel jazz -kengät ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat tyyliä ja mukavuutta yhdessä. Jokaisen ostoksen mukana tulee valmistajan alkuperäinen laatikko, mikä tekee siitä loistavan lahjaidean. Valitse jazzkengät, jotka lisäävät luonnetta mihin tahansa tyyliin!

  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 1.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
|
|