Inna marka

Klassiset mustat nahkasaappaat korolla Tressa

Tuote ei ole saatavilla ;(

Klassinen nahka tress -korkokengät - musta

Tressin tyylikkäät ja universaalit saappaat ovat syksyn/talven välttämätöntä. Klassinen leikkaus, jolla on hiukan pitkänomainen nenä Spitzissä kauniisti ohutta jalkaa, ja vakaa posti 10,5 cm korkea lisää tyylikkyyttä hahmoon luopumatta mukavuudesta. Malli on kiinnitetty koko yläosaa pitkin kulkevalla linnalla, mikä helpottaa laittaa. Pehmeällä jalkineiden huopalla eristetty sisustus antaa lämpöä viileämpinä päivinä.

Tärkeimmät ominaisuudet:

- Ulompi materiaali: ekologinen nahka (musta)

- Aseta ja vuoraus: Lämmitys - Jalkineet huopa (kangas)

- Leikkaus: Klassinen, polvipituus (ylemmän korkeuden: 34 cm)

- nenä: Spitz - laihdutusmuoto

- Lukko: Lukitse ylemmän koko pituuden pitkin

- kantapää: posti, korkeus 10,5 cm

- Yläleveys: 18 cm

- Pakkaus: alkuperäinen valmistajan laatikko

- Kausi: syksy/talvi

- Valmistaja: Muu tuotemerkki, alkuperämaa: Kiina

Koot (pohjallisen pituus):

36 - 23,5 cm

37 - 24,0 cm

38 - 24,5 cm

39 - 25,0 cm

40 - 26,0 cm

41 - 26,5 cm

Vinkkejä: Numerointi on tyypillistä - suosittelemme, että valitset yleensä käyttämäsi koon. Vertaa epäilyksiä, vertaa lisäyspituutta annetulla taulukolla.

Tyylistykset: Tress -saappaat sulautuvat hyvin mekkoihin ja hameihin saadakseen naispuolisen ilmeen, mutta ne näyttävät myös hyvin varustetuilla housuilla tai farkuilla. Täydellinen työhön, kokouksiin ja päivittäisiin tuotoksiin viileämpinä päivinä.

Huole: Puhdista kostealla liinalla, vältä voimakkaita pesuaineita. Kyseistä kyllästymisessä ekologisen ihon valmisteluja.

  • Väri: musta
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: lähettää
  • Akselin leveys: 18
  • Varren korkeus: 34
  • Kantapään / alustan korkeus: 10.5
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Nenä: spitz
  • Lukko: lukon päällä
  • Tuottajakoodi: NC1296 MUSTA
  • Malli: Klassiset mustat nahkaiset korkokengät

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|