PB1 PB1 Korkeat lenkkarit La Rocca Beige Platformilla
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 7 - 10 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: PB1 Korkeat lenkkarit La Rocca Beige Platformilla
La Roccan tyylikkäät ja mukavat beigenväriset PB1-alustaiset tennarit ovat täydellinen valinta jokaiselle muodikkaalle naiselle, joka arvostaa sekä mukavuutta että omaperäistä muotoilua. Nämä korkealaatuisesta ekonahasta valmistetut kengät mukautuvat hyvin jalan muotoon ja takaavat mukavuuden koko päivän ajan.
Pehmeä kangaspohjallinen tekee niiden käyttämisestä todellista nautintoa. Yläkorkeus 12 cm ja alustan korkeus 5 cm lisäävät siluettiin keveyttä ja eleganssia arjen mukavuudesta tinkimättä.
PB1-lenkkareissa on pyöreä kärki ja matala leikkaus, mikä tekee niistä sekä universaaleja että muodikkaita. Pitsikiinnitys mahdollistaa helpon säätämisen yksilöllisiin tarpeisiin ja synteettinen pohja varmistaa riittävän pidon ja kestävyyden.
Saatavana tyypillisinä erinä, suosittelemme käyttämään kokotaulukkoa valitaksesi itsellesi sopivan koon. Tyylikkäät beige-lenkkarit ovat muodikas asuste, joka sopii täydellisesti useisiin tyyleihin - sekä joka päivä että erikoistilaisuuksiin.
Tilaa jo tänään ja lisää modernia vaatekaappiisi!
- Tuottaja: PB1
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Lenkkarit > Kengät PB1
- Lämmittävä: Puute
- Kantapään tyyppi: Alusta
- Akselin korkeus (cm): 12
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: beige
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Nenä: pyöristää
- Kantapään / alustan korkeus: 5
- Lukko: nauhoitettu
- Lisäominaisuuksia: puute
- Korkeus: matala
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.