Sergio Leone Korkokengät Naisten satiini -Golden Sergio Leone 1336 kultainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä poikkeuksellinen tyyli ja eleganssi Sergio Leone 1336 -naisten pumppujen ansiosta kultaisella värillä. Nämä ainutlaatuiset korkokengät, jotka on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ovat täydellinen täydennys kaikkiin tyyliytymiseen, lisäämällä sen loistoa ja luokkaa.

Vakiokoon ansiosta voit helposti valita täydellisen mallin itsellesi - suosittelemme, että valitset useimmiten käyttämäsi koon. Kengän sisätilat on vuorattu ekologisella nahkalla, ja luonnon nahasta valmistettu insertti tarjoaa mukavuutta koko päivän.

7,5 cm: n kantapään korkeus korostaa naishahmoa ja tekee pumpuista täydellisen kaikkiin tilanteisiin - tyylikkäistä kokouksista satunnaisiin tuotoksiin. Slip -UP -kiinnitys tekee niistä paitsi tyylikkäitä, myös käteviä käyttää.

Jokainen pumppupari Sergio Leone 1336 toimitetaan alkuperäisessä valmistajan laatikossa, mikä tekee niistä loistavan lahjaidean. Lisäksi sarja sisältää vara huilut, joten voit nauttia niistä vielä pidempään.

Älä odota ja lisää vähän kultaista hehkua kenkäkokoelmaan Sergio Leonen pumppuilla!

  • Tuottajakoodi: SK414L
  • Väri: kultainen
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Kantapään tyyppi: tappi
  • Kantapään / alustan korkeus: 7.5
  • Lukko: liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|