Sergio Leone Korkokengät Sergio Leone W SK829 valkoinen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Valkoiset Sergio Leone W SK829 korkeakorkoiset sandaalit ovat täydellinen valinta kesäpäiviin jokaiselle naiselle. Nämä tyylikkäät sandaalit, joissa on klassinen muotoilu, yhdistävät mukavuuden ja muodikkaan ilmeen, mikä tekee niistä täydellisen täydennyksen kesätyyliin.

Sandaalien päällinen on valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, mikä takaa paitsi esteettisen ulkonäön myös kestävyyden. Nahkavuori takaa käyttömukavuuden myös pidemmillä kävelylenkeillä. 3,5 cm:n kantapää on tarpeeksi matala tarjoamaan vakautta ja mukavuutta samalla kun se lisää ripauksen eleganssia.

Sergio Leonen valkoiset sandaalit ovat ei-kuvioitu vaihtoehto, joten ne on helppo yhdistää erilaisiin asuihin hameista ja mekoista väljiin shortseihin. Solkikiinnitys helpottaa kenkien pukemista ja riisumista.

Jokainen sandaalipari toimitetaan valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, mikä tekee niistä myös ihanteellisen lahjaidean. Nauti kesästä Sergio Leonen mukavissa ja tyylikkäissä sandaaleissa, jotka herättävät varmasti huomion ainutlaatuisella muotoilullaan!

  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Tuottajakoodi: BM167666
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Valkoinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: Sergio Leone W korkokengät sandaalit
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: solki

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|