Marquiiz Marquiiz Kullanväriset saappaat 6352-PA kultainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Naisten nilkkurit Marquiiz 6352-PA ovat täydellisiä jalkineita, joissa yhdistyy eleganssi ja mukavuus, ja ne sopivat kaikkiin tilaisuuksiin. Nämä kullanväriset nilkkurit, jotka on valmistettu korkealaatuisesta nahkamaisesta materiaalista, herättävät huomion alkuperäisellä tyylillään. Kengän korkeus on 20 cm ja kantapää 4 cm, mikä varmistaa täydellisen istuvuuden ja samalla mukavan käyttää.

Pyöreä kärki ja vetoketju tekevät niistä helpon pukemisen ja riisumisen, joten nämä saappaat ovat käytännöllinen valinta. Jalkineiden sisäpuoli on viimeistelty mukavalla kangaspohjallisella, mikä lisää käyttömukavuutta.

Toinen näiden saappaiden etu on tyylikkäät paljetteja ja strassit, jotka korostavat niiden ainutlaatuista luonnetta ja tekevät niistä loistavan lisäyksen sekä arki- että muodollisempiin tyyleihin. Synteettisen pohjan ansiosta jalkineet kestävät myös kulutusta, mikä lisää niiden kestävyyttä.

Marquiiz-nilkkurit sopivat täydellisesti mihin tahansa vaatekaappiin, ja niissä yhdistyy korkealaatuinen työ ja muodikas muotoilu. Valmistajan alkuperäiseen laatikkoon pakattuna ne ovat myös loistava lahjaidea. Valitse Marquiiz-nilkkurit ja lisää tyyliisi kiiltoa!

  • Lisäominaisuuksia: suihkukoneita
  • Nenä: Pyöristää
  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: kultainen
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Ulompi materiaali: muut
  • Lämmittävä: ei
  • Lukko: lukon päällä

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|