Kylie Crazy Kylie Crazy Kylie Hullu | Avoimet punaiset naisten lenkkarit Espadrilles Aliante punainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tutustu kesätyyliin Kylie Crazyn avoimella Aliante espadrille -lenkkarilla! Nämä ainutlaatuiset punaiset naisten tennarit ovat täydellinen valinta kuumille päiville, jolloin mukavuus ja muodikas ulkonäkö kulkevat käsi kädessä. Ilmavan kankaan käytön ja harjakattoisten viimeistelyjen ansiosta jalkasi pysyvät raikkaina myös intensiivisten kesäaktiviteettien aikana.

Matalat 6,5 cm korkeat päälliset ja pyöreä kärki tekevät näistä tennareista täydellisesti istuvia mihin tahansa jalkaan, eikä niiden kevyt rakenne rasita jalkojasi pitkillä kävelylenkeillä ystävien kanssa. Ekologisesta nahasta valmistettu pohjallinen tarjoaa mukavuutta ja tukea, ja 2,5 cm korkea synteettinen pohja lisää tyyliä ilman turhaa rasitusta.

Nauhoilla kiinnitetyt harjakattoiset Aliante-lenkkarit eivät ole vain muodikkaita, vaan myös toimivia. Ne sopivat täydellisesti kesämekkojen, shortsien ja arkiasujen kanssa, minkä ansiosta voit luoda ainutlaatuisia tyylejä kaikkiin tilaisuuksiin. Valitse suosikkivärisi ja tee kesästä osa vaatekaappiasi nyt!

  • Lisäominaisuuksia: openwork
  • Korkeus: matala
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Akselin korkeus (cm): 6,5
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: kangas
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: Punainen
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.5
  • Lukko: nauhoitettu
  • Lämmittävä: Puute
  • Kantapään tyyppi: Ei kantapää
  • Varren korkeus: 6,5 cm

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|